הבלוג Alma

העמוד 'הבלוג Alma' מוקדש לבלוג באנגלית שאני כותב ועורך אודות החיים בעבר ובהווה במרכז הרוחני והבודהיסטי של אלמה יורה, אימי הביולוגית, הממוקם בכפר קטן בשם Przesieka [+] הנמצא בשלזיה התחתונה (חבל ארץ בפולין [+]). הכפר שוכן בפארק עצום וגדול מימדים Karkonoski National Park [+] ברכס הרי ה-Karkonoski, שהם החלק הגבוה ביותר של רכס הסודטים, על גבול גרמניה, צ'כיה ופולין. הכפר מרוחק שעתיים וחצי של נסיעה מפראג, שלוש שעות וחצי מברלין, כשמונה שעות נסיעה מורשה ושעה וחצי מעיר הבירה של האזור, וורוצלב [+]  [++]  [+++]  [++++].  המרכז הרוחני-בודהיסטי כולל חדרי אירוח רבים ונוחים, מטבח גדול ומצוייד בכל האביזרים הדרושים לקבוצות הבאות לפעול ולהתארח במקום, חדר אוכל גדול וחדר גדול למדיטציה ולתרגולים / ישיבות / תרגולים ועוד.

כתובת הבלוג:

אלמה חיה, פעלה וניהלה את המרכז הרוחני בודיהיסטי למעלה מעשרים שנים בעזרת מתנדבים וחברים [+]. אנשי רוח ודת בודהיסטים רבים ביקרו והעבירו שיעורים והדרכות במרכז של אלמה, בניהם גם המנהיג הרוחני של טיבט, הדלאי לאמה שביקר במרכז לפני מספר שנים ואף הציב בגינה שליד המרכז את השלט וסימן ההיכר של תנועתו "May Peace Prevail On Earth".

ביקרתי את אלמה במרכז פעמים רבות ואף שהייתי במכרז לבדי כאשר אלמה נסעה לביתה בארה"ב או לנסיעות במסגרת הסמינרים ומפגשי המדיטציה בכל רחבי העולם ואף ובישראל.


יצירת קשר עם המרכז של אלמה
Vipassana Meditation Group, Poland
Mail Address: 58 563 Przesieka, Poland
Center Address: 4 Bukowy Gaj, Przesieka
Tradition: Theravada, Vipassana
Contact: Alma Yoray
Tel: Poland +48.75 76 21 685
almayoraymail@gmail.com

Rony Epstein - Przesieka C


Alma Yoray Meditation Center