ראשי

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של רוני אפשטין,  www.ronyepstein.com

אתם שואלים אותי למה הקמתי אתר רשמי...?  עשיתי זאת מתוך כוונה להשאיר רושם טוב על המתעניינים בפעילות הרבה והמגוונת שלי במדיום האינטרנט. באתר הרשמי שלי תוכלו למצוא את כל המידע האינטרנטי שיצרתי בתקופה האחרונה בנושאים הקרובים לליבי והם כוללים מספר אתרי אינטרנט, בלוגים, ערוצי וידאו, אלבומי תמונות ועוד אפליקציות ופיצ'רים נוספים ומגוונים. האתר הרשמי מרכז את כל הפעילות ועוזר לגולשים ולמבקרים שמתענינים בי להגיע למידע שהם מחפשים בתחומים המגוונים שאני עוסק בהם באינטרנט.

כיום הערך רוני אפשטין 'מניב' ב- Google תוצאות חיפוש רבות. כ-1,510,000 תוצאות (0.18 שניות) בחיפוש בעברית וכ-936,000 תוצאות (0.23 שניות) בחיפוש הערך באנגלית. זאת סיבה נוספת לאגד את כל המידע אודותי באתר מרכזי אחד.


כאחד מחלוצי האינטרנט בארץ תכננתי והקמתי במהלך השנים מאות אתרי אינטרנט ומערכות מידע ברשת, רבים ומגוונים. התקנאתי בלקוחותיי להם תכננתי ועיצבתי אתרים ולכן החלטתי ש- 'הסנדלר לא הולך יחף' ועלי לפעול באינטרנט גם בצורה עצמאית. ריכזתי במספר אתרים ובלוגים את הנושאים המעניינים אותי בהם אוכל ליצור ולתרום והעלתי את המידע הרב לרשת.

אני רק בתחילת הדרך ומקווה בתקופה הקרובה לשכלל ולהשביח את נכסי האינטרנט שיצרתי במיוחד בנושא הכתיבה והיצירה בהם אני משקיע כיום את עיקר פעילות האינטרנט שלי. קבלתי עד היום תגובות רבות לתוכן שאני מציג ובמיוחד תגובות לשני הבלוגים שאני מנהל בקשורים לסיפור חיי ולדרך ולאופן שבו מצאתי את אימי הביולוגית לאחר ארבעים שנים של ניתוק.

גלישה נעימה ומהנה,
רוני אפשטיןWelcome to the official website of Rony Epstein, www.ronyepstein.com

You ask me why I launched my official web site ...? I did so with the intent to leave a good impression on those interested people in my interrnet work.

Sadna - eBrand Work Shop, Establish by Rony Epstein in 1988. At Sadna, Rony Epstein creat and empowers his Enterprise client's web brand identity by integrating art and design media with Web-based technologies. Through web strategic thinking (eBrand), planning and creative execution, Rony Epstein team and designers at Sadna build Internet brands and increase on-line market share.

האתרים של רוני אפשטין - Rony Epstein Websites